Menu
Your Cart

Hakkımızda

Öz Engin Mühendislik

Firmamız 2009 yılında Öz Engin Doğal gaz Mühendislik İnşaat Taah. San. Tic. Ltd. Şti. adı altında Ahmet Murat Kitapcı tarafından bireysel/merkezi ısıtma sistemleri kurulması üzerine faaliyete başlamıştır. Bu konuda her yıl başarılarından ötürü ödüllendirilen firmamız; bağımsız anketör firmalara yaptırılan anketlerle 2012-2013-2014-2015 yıllarında bir ısıtma firmasının Türkiye Kalite ve Tüketici Memnuniyeti Birinciliği ödüllerini alarak Kapadokya bölgesinde sektörün lider firmalarından birisi olmuştur. 2016 yılında çizgisini bir adım daha yukarıya taşıyarak ısıtma, soğutma, su basınçlandırma ve yenilenebilir enerji alanlarında sektörün lider firması Alarko Carrier'ın Nevşehir/Kapadokya Bölgesi çözüm ortağı olarak hizmet vermeye başlamıştır. Günümüzde konut, otel, sanayi ve endüstri tesislerinin doğal gaz dönüşümleri, ısıtma-soğutma ve iklimlendirme sistemleri, ısı pompası, vrf, güneş enerjisi, fotovoltaik paneller ve yenilenebilir enerji kaynakları, mekanik tesisat proje ve uygulaması alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir.

Alarko Carrier Yetkili Servisi olarak merkezi ısıtma sistemleri, kazan otomasyonları, konvansiyonel ve yoğuşmalı kombiler, gaz ve sıvı yakıtlı brülörler, sıcak hava apareyleri, fan coiller, split klimalar, VRF sistemleri, ısı pompası sistemleri, paket klima cihazları, hassas klimalar, soğuk oda sistemleri, sirkülasyon pompaları ve hidroforlar için montaj, periyodik bakım ve arıza giderme hizmetlerini vermektedir.

Alarko Carrier’ın; her zaman dürüst olmak, önceliği müşteriye vermek, her koşulda kalite ve çalışanlarını geliştirmek ilkeleri ile çizdiği yolda emin adımlarla yürüyen, değişime ve yeniliğe açık bir firma olma özelliğini koruyan firmamız, güler yüzle karşıladığımız müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için doğru çözümleri  zamanında uygulama felsefesiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Öz Engin Mühendislik, geçmişten günümüze kalitesi ve profesyonelliği ile günlük hayatı daha konforlu hale getirmeye devam eden Alarko Carrier ve Toshiba ürün gruplarına, Kapadokya bölgesinin en iyi teknik destek hizmeti sunan Yetkli satıcı ve servisi olma vizyonu ile hareket etmektedir. Odak noktamız, siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetinizin daimi olmasıdır.

Referanslarımız, müşterilerimize verdiğimiz güven ve iş kalitemizin ispatıdır.

Problemlerinizin en hızlı çözümü ve servis hizmetlerinden en doğru şekilde yararlanmak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.