Menu
Your Cart

Isı Pompası

Yüksek verime sahip, çevre dostu bir cihaz olan Alarko Flair ısı pompası şimdi sizlerle. Evinizde veya işyerinizde ısıtma, soğutma, sıcak su ihtiyaçlarınızı farklı kombinasyonlar ile sağlamaktadır. Düşük enerji tüketimi, kolay montaj, ergonomik tasarım ve kolay kullanım özelliklerine sahip olarak ‘h..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Kompakt, Dayanıklı ve VerimliYeni AquaSnap PLUS soğutma grupları ile çift yönlü ısı pompaları, konutlar ve hafif ticari binalara özgü ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmış ve test edilmiştir.Carrier mühendisleri, sektörün en gelişmiş elektronik inverter kontrol sistemlerinden biri ile dayanıklı v..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Tak-Çalıştır Bir ÇözümKomple fabrikada çekilmiş kablo tesisatı, kolay kullanım özellikleri, fabrikada montajı yapılan opsiyonlar ve anlaşılması kolay arayüzü ile Aquasnap® hava-soğutmalı soğutma grubu hızlı ve basittir. Düşük profili ve az yer kaplaması sayesinde neredeyse her yere monte edilebildik..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Greenspeed Intelligence, Değişken Devirde Tam Yönetim: Değişken devirli kondenser fanlarına ek olarak, değişken devirli döner kompresör, AquaSnap Greenspeed intelligence'in yük koşullarına uygun çalışmasına ve olağan üstü kısmı yük performanslarına olanak sağlar. Kontrol ünitesi, tüm makin..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Enerji Tüketiminizi DüşürünTasarım enerji verimliliğini büyük ölçüde etkileyebilir. Bu doğrudur. Uzun yıllar boyunca kazandığımız deneyimlerimize istinaden Aquasnap® hava soğutmalı soğutma grubunun dahili bileşenlerini verimliliği maksimum düzeye çıkarmak ve uzun vadede maliyetlerinizi düşürmek üzer..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Teknoloji ve SürdürülebilirlikAquaSnap 61AF geleceğe yönelik bir çözümdür: mekanların ısıtılması ve kullanım sıcak suyu üretimi için eşsiz bir ısı pompası sistemidir. Mevcut kazanınızın yerini alacak ve binanızın enerji verimliliğini arttıracak bir çözümdür.Isı pompaları, binanın ısıtılması için sıc..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Elektriksel bileşenler ve ayrıca sıcaklık kontrol üniteleri ve eksiksiz bir kablo tesisat seti cihaz ile birlikte gelmektedir. XP ENERGY hidronik modülü tüm su tarafı bağlantılarını, kapatma valflerini, genleşme tanklarını, su filtrelerini, tahliye valflerini ve güvenlik sensörlerini içerir.XP ENERG..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Çift inverter sıkıştırma teknolojisi. Yıl boyunca ısıtma ve sıcak su. 80°C' ye kadar sıcak su temini. Farklı uygulama alanları için ideal çözüm. Mevcut radyatör sistemine (radyatör ilavesi gerektirmeden) entegre edilebilen ısı pompası sistemi. Kolay kurulum. Dayanıklık. Yüksek performans.Broşür - Is..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
IPDU Sistemi ile daha çok tasarruf daha çok keyifToshiba DC Hybrid Inverter teknolojisi ve IPDU (akıllı güç yönetim sistemi) sayesinde daha geniş çalışma frekans ve gerilim yelpazesine ulaşılmıştır. Uyumlu DC Twin Rotary kompresörler ile gerek duyulan minimum ve maksimum kapasitelere ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)